czwartek, 13 października 2011

Dizajn Dla Dzieci - wykład i warsztaty!

Mili!
Po wakacyjnej przerwie powracamy w wielkim stylu!

Już 15 października zapraszamy serdecznie do Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego w Krakowie, gdzie o godz. 11.30 rozpoczniemy przygodę z dizajnem dla dzieci!

Dzięki gościnności Krakowskiego Biura Festiwalowego, które objęło patronat nad wydarzeniem, Prodesigne zaprasza na spotkanie z trendwatcherką Zuzanną Skalską, która opowie o tym dlaczego projektowanie dla dzieci jest ważne i co nowego w światowych trendach w tym zakresie.

Prezentacja ma charakter interaktywny, zapraszamy do udziału wraz z dziećmi! Zwłaszcza, że po prezentacji proponujemy warsztaty dla dzieci prowadzone przez Karolinę Perrin,  twórczynię wystawy Bzzz przygotowanej specjalnie dla Centrum Nauki Kopernik. Na warsztatach w CORT dzieci wejdą w rolę Naukowców, Detektywów i Dizajnerów.

Zuzanna Skalska w porywający sposób opowie i co więcej pokaże, gdzie kryje się dizajn w produktach i usługach dla dzieci i dlaczego tak bardzo ułatwia on życie rodzicom. Zapewniamy, że dzieci nie będą się nudzić na tym wykładzie!

Zapraszamy do udziału w spotkaniu - tylko na nim dowiecie się dlaczego koło trzeba wynaleźć na nowo, dlaczego w ogóle można nie wspominać o projektowaniu dla dzieci i po co komu design!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz